Home > من و رسانه > دلارهای صهیونیستی و چهارشنبه های سفید

دلارهای صهیونیستی و چهارشنبه های سفید

در روزنامه USA Today ، به تاریخ ۱۳ بهمن ۹۶ برابر با ۲ فوریه ۲۰۱۸، یادداشتی با عنوان « دستگیری زنان ایرانی در اعتراض به قانون روسری» نوشته شده است.

در این نوشتار، نوشته شده که ۲۹ نفر از زنان ایرانی که روسریشان را در اعتراض به قانون حجاب برداشتند، دستگیر شدند.

نویسنده، از پویش کشف حجاب به بزرگی یاد میکند و میگوید این جنبش درحال فراگیر! شدن است و تعداد افرادی که به قانون حجاب اعتراض دارند، رو به رشد است.

در بخشی از این یادداشت میخوانیم:

« تظاهرات تکان دهنده حجاب بخشی از مبارزاتی است که توسط مسیح علینژاد، روزنامه نگار ایرانی تبعیدی! آغاز شده است، که سال گذشته زنان را تشویق کرد تا تصاویر و فیلم های خود را در رسانه های اجتماعی با هشتگ #whitewednesdays ارسال کنند

این درحالی است که چون طرح علینژاد شکست خورده محسوب می‌شود، بعضی فعالان فضای مجازی میخواستند، برای حفظ ظاهر و کسب محبوبیت، ارتباط ماجرای کشف حجاب این روزها را با مسیح علینژاد و پویش چهارشنبه‌های سفید، انکار کنند.

دلیل این انکار میتواند، افشای دریافت جایزه چندین هزار دلاری علینژاد، از موسسه‌ای اسرائیلی درسوئیس بنام «تشکل ژنو برای دموکراسی و حقوق بشر» باشد، که رئیسش یک#صهیونیست به‌نام «هیلل نوئر» و عضو لابی صهیونیستی آیپک است. این مبلغ سال گذشته به این دلیل به ایشان پرداخت شد که بتواند پروژه بی‌حجاب کردن زنان ایران را راه‌اندازی و رهبری کند.

در بررسی افکار عمومی ایران، دو نکته قابل تأمل وجود دارد.

اگر مردم ایران جایی احساس کنند آزادیشان زیر سوال رفته برانگیخته میشوند و با منادیان آزادی همراهی میکنند.

اما در کنار این خصوصیت، استقلال‌طلبی و تنفر از صهیونیست‌ها مؤلفه قدرتمندتری در وجود مردم ایران است.

از همین رو علینژاد خبر دریافت جایزه‌ی صهیونیستی اش را بایکوت میکند و هواداران کشف حجاب هم منکر رابطه‌شان با پشت پرده صهیونیستی و علینژاد مرتبط با آنها و مرتبط با شبکه جاسوسی بهایی می‌شوند.

پی نوشت:

معصومه علی‌نژاد قمی معروف به مسیح علی‌نژاد وی که در حال حاضر ساکن انگلستان می‌باشد؛ از عوامل سرویس جاسوسی انگلستان بوده و ارتباط نزدیکی نیز با گروهک تروریبستی منافقین و سلطنت‌طلبان دارد.

«معصومه علی‌نژاد قمی» معروف به «مسیح علی‌نژاد» درسال ۱۳۵۵ در «قمی‌کلا»ی بابل متولد شد.

خبرنگاری را از سال ۱۳۷۸ با روزنامه‌ی «همبستگی» آغاز کرد و بعد از آن خبرنگار پارلمانی خبرگزاری «ایلنا» در مجلس ششم بود که به دلیل بی احترامی به قوانین و سرقت اسناد اداری محرمانه، از مجلس هفتم اخراج شد. از او در روزنامه‌های «شرق»، «بهار»، «وقایع اتفاقیه»، «هم‌میهن» نیز نوشته‌هایی منتشر شده است. وی در آخر به روزنامه «اعتماد ملی» ارگان رسمی حزب یکی از سران فتنه پیوست و در سیاه نمایی از اوضاع کشور و اهانت به مردم و رئیس جمهور قانونی کشور کم نگذاشت و قابل ذکر است که در همین روزنامه، مردم را به دلفین‌های گرسنه و رئیس جمهور را به مربی تربیت دلفین‌ها تشبیه کرد، که برای ربودن لقمه‌ای غذا از دست مربی، صدا از خودشان در می‌آورند و حرکات دلفریب نمایشی انجام می‌دهند .

 

 

نویسنده: مهندس آسیه روزبهانی

Check Also

نگاهی به فیلم عرق سرد: نبرد من و تو

سهیل بیرقی فیلم شسته رفته ای ساخته که نسبت به فیلم اول او «من» مصالح …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *