Home > من و تقویم > بعثت رسول الله نهضت روح الله | قسمت دوم

بعثت رسول الله نهضت روح الله | قسمت دوم

قرن ها گذشت…
غبار جهل و نا آگاهی دوباره بر دل ها نشست
شیاطین دوباره جان گرفتند و حکومت های فاسد بر سرنوشت انسان باردیگر استیلا پیدا نمودند و امپراطوری های غرب و شرق بوجود آمدند و این امپراطوریها با ترفند ومکرهای جدید بر سر انسانیت فرود آمده و انسان را در ذلت و فساد قراردادند و انسانیت از یاد رفته و وجدان ها خا خاموش گشتند.
امپراطورغرب بسرکردگی آمریکا در یک سوی جهان و امپراطوری شرق بسرکردگی شوروی سابق در یک سوی دیگر مالک جهان گشتند و با هر وسیله و ترفندی انسان را از انسانیت دور و دین را از جامعه مدنی بیرون راندند.
انسان در یک سو برای لذایذ دنیوی مورد استفاده و بت میگشت و در یک سوی دیگر به عنوان حق کارگر مورد برده داری و سواستفاده قرار می گرفت و انسانیت مرده بود گرچه انسان زنده بود.
در تین زمانه غبار آلود، در این زمانه پر از درد و رنج که جامعه دوباره رنگ جاهلیت گرفته بود باز در گوشه ای از این شبه جزیره عرب پیری تبعید شده ، فرزندی از سلاله پیامبر اعظم فریاد براورد و باز در این برهه از زمان نوری تابیدن گرفت و این چنین بود که بعد از بعثت رسول الله نهضت روح الله جان گرفت که منشا آن اسلام بود.
اسلامی که فقط نامی از آن باقی مانده و گرد و غبار زمانه آن را در فراموشی به کنج خانه ها سپرده بود.
انفجار نور بود که شروع به تابش گرفته و شرق و غرب جهان را در برگرفت و این نور بر شرق کفر زده و غرب شرک آلود غلبه و فجر پیروزی را نوید داد.
این پیر جماران بود که در مسجدی کوچک با نامه ی ارسالی خود امپراطوری شرق را به چالش کشید و اعتلای انسان را در بازگشت به دین اعلام نمود و امپراطوری غرب را منحط و روبه نابودی اعلام نمود.
با نهضت خود ثابت نمود این بازگشت به خویشتن و فطرت واقعی انسان است که می تواند جامعه را نجات و انسانیت را برگرداند.
آری این پیر جماران بود که در ۱۲بهمن سال ۵۷ شکوهمندانه در پایتخت ایران فریاد اسلام خواهی را سر داده و در ۲۲بهمن آن را به فرجام رساند و باری دیگر انفجار نور در سرزمین عاشقان علی و آل محمد رخ داد و مظلومان جهان را به دادخواهی و انقلاب فراخواند و این نه از سر هوا و هوس بود و نه برای حاکمیت و نه برای جاه و جبروت بلکه در استمرار حرکت انبیا برای رهایی انسان و برای اعتلای انسانیت بود.
آری نهضت روح الله در خط بعثت رسول الله بود و این نهضت ادامه دارد تا به قیام بقیه الله پیوند خورده و جامعه بشری طعم واقعی مساوات و برادری را چشیده و در کمال واقعی زندگی نمایند. با امید آن روز.
جاء الحق و زهق الباطل
ان الباطل کان زهوقا

Check Also

کجایند مدعیان حمایت از حقوق زنان؟؟؟

آن هنگام که نظام آفرینش حقیقت وجودی زن را بر صحیفه حیات بشر رقم می …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *